HakkımızdaAFN Teknoloji olarak yeni çıkan teknolojiler ile kurumsal yenilenme ve adaptasyonu salıyoruz.

Şirketinizin kurumsal profili bizim için önemlidir. Günümüzde şirket verilerinin depolanması ve korunması hayati önem arz etmektedir. Bu konuda verinin doğru bir şekilde depolanması, veriye tekrar erişim, felaket durumunda kurtarma ve uygun maliyet olmazsa olmazlardandır.

Nelere destek veriyoruz?

Personel Desteği


OutSource personel kiralayabilir, herhangi bir sorun karşısında bir işletme ile muhatap olarak sorunun giderilmesini talep edebilir memnun kalmadığınız takdirde sözleşmenizi fes edebilir ve ihtiyaçlarına cevap veren başka bir destek hizmetini anında alabilirsiniz.

Sistem Desteği


Bakım Anlaşması, Bilgisayar Donanımı, Yazılım, Network Bilgisayar Çevre Birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana veya bir sorun meydana gelmemesi için, sisteme müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerin genelini kapsar.

Sorunsuz Sistem Garantisi


Ücretsiz sistem analizimiz sonrası sisteminiz durmaması ve sorunsuz gelişmiş teknolojileri kullana bilme adına raporumuz sunuyor. Onayınız sonrası uyguluyor ve Sorunsuz çalışmanızı GARANTİ ediyoruz.

Bilişim Danışmanlığı


Ön görüşme ile talepler dinlenir, sonrasında müşteri temsilcilerimiz, mühendislerimizle beraber, işletmeyi analiz eder ve yapılabilecek hizmetler hakkında bir brief verirler. Takip eden süreçte bir sözleşme hazırlanır, onaylanması durumunda, firmanın büyüklüğüne göre 3-10 kişilik bir ekip, işletme bilgisayarlarında toplu bir çalışma gerçekleştirir, eksikler belirlenir, yedekler alınır, ilk bakım yapılır, firmanın teknik yapısı, eksikler, geliştirmeler hakkında bir rapor hazırlanarak şirket yönetimine sunulur, bu işlemerin hepsini Danışman yürütür.

%100 Kurumsallık

Modern IT sistemleriyle yapılandırılmış kurumsal firmalar, her zaman bir adım öndedir.

Web Tasarım

Size ve şirketinizin gereksinimlerine göre uygun web siteleri tasarlıyoruz.

Anlık Destek

Şirketinizde oluşan sorunları anlık olarak telefon yoluyla, mail yoluyla ya da birebir destekle çözüyoruz.